פוליסת חיסכון – חוסכים היום, חושבים על המחר

המומחיות שלנו השקט הנפשי שלכם
הירשמו עוד היום וניפגש

בעידן של אי וודאות כללית, בעולם ובחיינו בפרט, אנחנו צריכים לייצר כמה שיותר עוגנים שיעזרו לנו להתנהל בצורה נכונה בעתיד. עוגנים שיאפשרו לנו להיעזר בכלים הרלוונטיים בעתיד, כך נוכל לייצר לעצמנו יציבות.

אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות פוליסת חיסכון. הכוונה היא, לחסוך היום כסף מתוך כוונה שהוא ישרת אותנו בעתיד. ככל שנתחיל מוקדם יותר וככל שנקפיד להפקיד סכומי כסף גבוהים יותר, כך נוכל לייצר לעצמנו ביטחון כלכלי בעתיד, מה שיבטיח יציבות במובנים רבים.

מה שעומד מאחורי פוליסת חיסכון היא ההכרה, שהיום יש לנו אפשרות וכלים לחסוך כסף שישרת אותנו בעתיד. מאחר ואנחנו לא יודעים מה יקרה בעוד שנה-שנתיים או יותר, אזי חשוב לעשות זאת כשניתן, קרי עכשיו.

זה נכון בפרט אם מדובר על חסכון לטווח ארוך בגילאים מתקדמים. היום אנחנו עובדים, מתפרנסים ויש לו את האפשרות להקצות סכום מסוים מהמשכורת שלנו לחיסכון. ככל שהשנים יחלפו, גדל הסיכוי שהיכולות שלנו לעבוד יצטמצמו, עד שנגיע לנקודה בה נצטרך לצאת לפנסיה או לא נוכל לעבוד מסיבות רפואיות, בריאותיות או אחרות. באותה נקודת זמן, הכסף שחסכנו יוכל לשרת אותנו לצרכים שונים, כולל בשביל לשמור על איכות וסגנון החיים שלנו.

 

איך עושים את זה נכון

לפני שניגשים לשאלה איך חוסכים כסף בצורה נכונה, צריך לדעת מספר נקודות בסיס שקשורות לנושא.

ראשית, פוליסת חיסכון מיועדת לתקופות זמן שונות. ישנן פוליסות המשרתות אותנו לטווח זמן קצר, וישנן פוליסות שניתן להקפיד אליהן כסף ולחסוך אותו במשך טווח זמן ארוך. אנחנו צריכים להחליט מה הגישה המועדפת עלינו, לאיזה צורך ומטרה אנחנו מבקשים לחסוך את הכסף.

שנית, הפוליסות כוללות מספר תנאים. למשל, סכומי הפקדה מינימאליים ומקסימאליים, מועד הפקדה, מועדים בהם אנחנו יכולים למשוך את הכסף ולהשתמש בו, כיצד עושים זאת ואיך מנהלים את הפוליסה.

שלישית, חשוב לשים לב לריביות שמקבלים על החיסכון, מה סכום דמי ניהול ועמלות שצריך לשלם, ובאילו מצבים אנחנו יכולים למשוך את הכסף. חשוב להדגיש, החיסכון יכול לשרת אותנו לצרכים שונים, החל מחופשות, לימודים, אירועים גדולים או על מנת שנוכל להיעזר בו בתקופות קשות של אי וודאות כלכלית.

בשביל לעשות את זה נכון, עלינו להחליט איזה סכום ברצוננו להפקיד, מתוך הכרה שלא נוכל להשתמש בו עד שנפתח את התוכנית. כמו כן, עלינו להחליט למשך כמה זמן נרצה שהחיסכון יהיה פעיל ולבדוק באיזה מסלול נוכל לקבל את הריבית הגבוהה ביותר.

 

איפה אפשר לעשות את זה

אם בעבר היינו יכולים לפתוח פוליסת חיסכון רק דרך הבנק, הרי שכיום ישנם גורמים פיננסיים נוספים שמאפשרים לנו לעשות זאת. למשל, אנחנו יכולים לעשות זאת דרך חברת אשראי, ואז יש לנו אפשרות לעקוב אחרי החיסכון והסכומים המצטברים דרך דפי החיוב של הכרטיס ולנהל אותו בעצמנו.

עוד לא השארתם פרטים? התכתבו איתנו

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

ירידה במשקל
בחינת יחסי הגומלין המורכבים בין עודף משקל לבריאות נפשית: בדיקה הוליסטית של גורמים סיבתיים ותרופות

השמנת יתר ובריאות נפשית הפכו לדאגות מרכזיות לבריאות הציבור ברחבי העולם. מאמר זה נועד לספק ניתוח מקיף של הקשר המורכב בין עודף משקל לקשיים נפשיים. על ידי בחינת הגורמים הסיבתיים והתרופות האפשריות, נשפוך אור על יחסי הגומלין המורכבים בין שתי התופעות הללו.

למאמר המלא >>
טיפול בכאבים
מהפכה בטיפול בכאבים: גישות חדשות בחדר טיפול שישנו את חייכם

דמיינו עולם שבו הכאב כבר לא מכתיב את קצב חייכם, שבו טיפולים חדשניים הופכים לחישות של אי נוחות להדים של הקלה. החיפוש אחר ניהול כאב יעיל היה מרדף בלתי פוסק לאורך ההיסטוריה, מונע על ידי תשוקה מולדת להשיב לעצמנו את השמחה שהכאב לעתים קרובות כל כך גונב. בפתחה של עידן חדש של פלאים רפואיים, מתחוללת בשקט מהפכה במסדרונות המקודשים של חדרי הטיפולים ברחבי הארץ. מהפכה זו נושאת הבטחה לטיפולים משני חיים, שבהם הד ההתקדמות מהדהד עם פוטנציאל להגדיר מחדש את עצם הבנתנו את הטיפול בכאב.

למאמר המלא >>
אב מצייר יחד עם שני הבנות שלו
למה חשוב לבחור מדריכת הורים מומלצת

הורות היא מסע מלא בשמחה, אתגרים ואינספור שאלות. בין אם אתה הורה בפעם הראשונה או שיש לך מספר ילדים, מדריך הורים אמין יכול להיות מציל חיים. במאמר זה, נסקור את למה כדאי לבחור מדריכת הורים מומלצת שתוכל לסייע לכם לנווט בעולם הסבוך של הורות בקלות.

למאמר המלא >>
קורס הדרכת הורים
הדרכת הורים חרדת נטישה – טיפים להתמודדות

כהורים, אחת האחריות הגדולה ביותר שלנו היא להבטיח את הרווחה הרגשית של ילדינו. אתגר נפוץ אחד שילדים רבים מתמודדים איתו הוא חרדת נטישה, שיכולה להיות לה השפעות ארוכות טווח על התפתחותם הכללית ומערכות היחסים. למרבה המזל, עם ההכשרה והתמיכה ההורית הנכונים, נוכל לעזור לילדינו להתגבר על החרדה הזו ולגדול לאנשים בעלי ביטחון עצמי.

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!