פוליסת חיסכון – חוסכים היום, חושבים על המחר

המומחיות שלנו השקט הנפשי שלכם
הירשמו עוד היום וניפגש

בעידן של אי וודאות כללית, בעולם ובחיינו בפרט, אנחנו צריכים לייצר כמה שיותר עוגנים שיעזרו לנו להתנהל בצורה נכונה בעתיד. עוגנים שיאפשרו לנו להיעזר בכלים הרלוונטיים בעתיד, כך נוכל לייצר לעצמנו יציבות.

אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות פוליסת חיסכון. הכוונה היא, לחסוך היום כסף מתוך כוונה שהוא ישרת אותנו בעתיד. ככל שנתחיל מוקדם יותר וככל שנקפיד להפקיד סכומי כסף גבוהים יותר, כך נוכל לייצר לעצמנו ביטחון כלכלי בעתיד, מה שיבטיח יציבות במובנים רבים.

מה שעומד מאחורי פוליסת חיסכון היא ההכרה, שהיום יש לנו אפשרות וכלים לחסוך כסף שישרת אותנו בעתיד. מאחר ואנחנו לא יודעים מה יקרה בעוד שנה-שנתיים או יותר, אזי חשוב לעשות זאת כשניתן, קרי עכשיו.

זה נכון בפרט אם מדובר על חסכון לטווח ארוך בגילאים מתקדמים. היום אנחנו עובדים, מתפרנסים ויש לו את האפשרות להקצות סכום מסוים מהמשכורת שלנו לחיסכון. ככל שהשנים יחלפו, גדל הסיכוי שהיכולות שלנו לעבוד יצטמצמו, עד שנגיע לנקודה בה נצטרך לצאת לפנסיה או לא נוכל לעבוד מסיבות רפואיות, בריאותיות או אחרות. באותה נקודת זמן, הכסף שחסכנו יוכל לשרת אותנו לצרכים שונים, כולל בשביל לשמור על איכות וסגנון החיים שלנו.

 

איך עושים את זה נכון

לפני שניגשים לשאלה איך חוסכים כסף בצורה נכונה, צריך לדעת מספר נקודות בסיס שקשורות לנושא.

ראשית, פוליסת חיסכון מיועדת לתקופות זמן שונות. ישנן פוליסות המשרתות אותנו לטווח זמן קצר, וישנן פוליסות שניתן להקפיד אליהן כסף ולחסוך אותו במשך טווח זמן ארוך. אנחנו צריכים להחליט מה הגישה המועדפת עלינו, לאיזה צורך ומטרה אנחנו מבקשים לחסוך את הכסף.

שנית, הפוליסות כוללות מספר תנאים. למשל, סכומי הפקדה מינימאליים ומקסימאליים, מועד הפקדה, מועדים בהם אנחנו יכולים למשוך את הכסף ולהשתמש בו, כיצד עושים זאת ואיך מנהלים את הפוליסה.

שלישית, חשוב לשים לב לריביות שמקבלים על החיסכון, מה סכום דמי ניהול ועמלות שצריך לשלם, ובאילו מצבים אנחנו יכולים למשוך את הכסף. חשוב להדגיש, החיסכון יכול לשרת אותנו לצרכים שונים, החל מחופשות, לימודים, אירועים גדולים או על מנת שנוכל להיעזר בו בתקופות קשות של אי וודאות כלכלית.

בשביל לעשות את זה נכון, עלינו להחליט איזה סכום ברצוננו להפקיד, מתוך הכרה שלא נוכל להשתמש בו עד שנפתח את התוכנית. כמו כן, עלינו להחליט למשך כמה זמן נרצה שהחיסכון יהיה פעיל ולבדוק באיזה מסלול נוכל לקבל את הריבית הגבוהה ביותר.

 

איפה אפשר לעשות את זה

אם בעבר היינו יכולים לפתוח פוליסת חיסכון רק דרך הבנק, הרי שכיום ישנם גורמים פיננסיים נוספים שמאפשרים לנו לעשות זאת. למשל, אנחנו יכולים לעשות זאת דרך חברת אשראי, ואז יש לנו אפשרות לעקוב אחרי החיסכון והסכומים המצטברים דרך דפי החיוב של הכרטיס ולנהל אותו בעצמנו.

עוד לא השארתם פרטים? התכתבו איתנו

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

תינוק יושב בכיסא האוכל שלו ומחזיק כפית ביד כאשר אמא שלו לצידו
הדרכת הורים הפרעת אכילה – כיצד מתמודדים עם הפרעות אכילה אצל ילדים

כהורים, האחריות שלנו היא להבטיח את שלומם של ילדינו. תחום אחד בו אנו נתקלים לעתים קרובות באתגרים הוא ביחסים שלהם עם אוכל. להפרעות אכילה אצל ילדים עשויות להיות השלכות פיזיות ופסיכולוגיות חמורות, מה שהופך את זה חיוני להורים להצטייד בידע ובכישורים הדרושים כדי לטפל בבעיות אלו ביעילות.

למאמר המלא >>
הדרכת הורים
הדרכת הורים בגישה המערכתית – מה חשוב לדעת?

הורות יכולה להיות גם מתגמלת וגם מאתגרת. כהורים, אנו שואפים לגדל ילדים מאושרים ומותאמים היטב, אך לעיתים אנו זקוקים להדרכה ותמיכה כדי לנווט במורכבות של הדינמיקה המשפחתית. כאן נכנס לתמונה הדרכת הורים בגישה המערכתית. על ידי נקיטת גישה מערכתית, ההורים יכולים לפתח הבנה עמוקה יותר של הדינמיקה של משפחתם וללמוד אסטרטגיות יעילות לבניית קשרים חזקים עם ילדיהם.

למאמר המלא >>
2 הורים הולכים כאשר הבת שלהם באמצע
הדרכת הורים לילדים על הרצף – המדריך המלא

הדרכת הורים לילדים על הרצף האוטיסטי הוא היבט מכריע בהתפתחותם. כהורים, זה יכול להיות מכריע לנווט באתגרים הנלווים לגידול ילד על הספקטרום האוטיסטי. עם זאת, עם הכלים והמשאבים הנכונים, ההורים יכולים להעצים את עצמם לספק את התמיכה הטובה ביותר לילדם. במאמר זה, נחקור כמה אסטרטגיות וטכניקות יעילות שיכולות לעזור להורים לטפח את ילדיהם על הספקטרום האוטיסטי.

למאמר המלא >>
ילדה בת נוער יושבת ומסתכלת בספר לימוד
הדרכת הורים לבני נוער – מהם העקרונות החשובים בתהליך?

הורות לנער יכולה להיות חוויה מאתגרת ומתגמלת. הבנת המאפיינים הייחודיים של המוח בגיל ההתבגרות חיונית להדרכת הורים יעילה. גיל ההתבגרות הוא תקופה של התפתחות פיזית, רגשית וקוגניטיבית משמעותית. בני נוער חווים לעיתים קרובות שינויים במצב הרוח, מחפשים עצמאות ומפגינים התנהגות מסוכנת. על ידי זיהוי השינויים הללו, ההורים יכולים לתמוך טוב יותר בבני הנוער שלהם בשלב המעבר הזה.

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!