יעל עיני | מומחית לטיפול בקשרים משפחתיים | יעל עיני
9619
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,qode-quick-links-1.0,tribe-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
שמי יעל עיני, נעים להכיר.

מומחית לטיפול בקשרים משפחתיים. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, מנחת קבוצות מוסמכת, מורה ומטפלת בקונסטלציה משפחתית, הילרית ומתקשרת.

מה אני מציעה?
אני מציעה לך לקבל את הילד שלך בחזרה, לקבל אווירה משפחתית טובה יותר ולפני הכל, לקבל את עצמך – בגרסה טובה יותר, שלמה יותר, מתפתחת וצומחת, שמאפשרת לכל הטוב הזה לקרות.

איך?
באמצעות הדרך שפיתחתי, שבאמצעותה אני מטפלת בהצלחה רבה בהורים רבים, החל מהורים לפעוטות וכלה בהורים לילדים בוגרים.
מדובר בגישה טיפולית להתפתחות אישית שגורסת, שאם יש לי קושי עם הילד, הקושי הוא שלי. אם אפתור את הקושי ואשחרר אותו – גם הקושי של הילד שלי יעלם. זה יכול להיות קושי עם גבולות בגיל שנתיים, זה יכול להיות מאבק סביב שיעורי בית בגיל 10, זה יכול להיות בילויים עד אור הבוקר בגיל 16 וזה יכול להיות חוסר כיוון בחיים בגיל 30.
הבשורה שמביאה הגישה, היא שהשינוי מתחולל אצל ההורה. הילד אינו חלק מהתהליך, אלא רק נהנה ממנו.
היתרונות הם עצומים:

  • שחרור מקושי אמיתי של ההורה שמכביד על החיים. שינוי, התפתחות אישית וצמיחה;
  • שיפור הקשר עם הילד; 
  • שיפור התקשורת בבית, שחרור ממתחים; 
  • ריפוי הילד – שחרור הקושי מהילד עצמו.

זה עובד!
משפחות רבות בהן טיפלתי לאורך השנים מעידות כי אפשר ליהנות מההורות, אפשר לבסס מול הילד תקשורת טובה ומכבדת, אפשר להתעצם ביחד וכדאי מוקדם מאשר מאוחר – כי למרות שאת השינוי אפשר לעשות בכל גיל, כל שנה שעוברת, לא חוזרת. וחבל.

arrow1-leftזה לא קסם, אבל זו דרך בטוחה, מהירה ותוצאתית לשיפור האווירה בבית ולפתרון סוגיות הוריות. אני מזמינה אתכם לנסות בעצמכם ולגלות כיצד האסימונים יכולים ליפול במהירות.
צ